16.8 C
Skopje

Црногорците полудеа: Три голи Уkраинки се разладуваа со пожарникарско црево среде улица- полицијата ги казни, но ова не им е првпат

- Advertisement -

Три девојки казнети минатата недела за голотија на автопатот Јаданска магистрала припаѓаат на таканаречениот „одред на задникот“.

Девојките се Украинки, а ова не е нивна прва средба со полицијата.

Протече ново, поексплицитно видео од трите девојки кои,како од мајка родени, играат на Јадранскиот автопат и се разладуваат со пожарникарско црево на големо задоволство на сите кои се најдоа таму.

Сепак, ова не е прва средба со полицијата за овие девојки, имено, тие неодамна завршија во затвор откако со уште десетина други колеги се снимаа голи на терасата на облакодер во Дубаи.

Сега направија скандал и во Црна Гора. Прво, голи прошетаа околу Котор, а потоа беа снимени голи на Јадранскиот автопат. Потоа го зеле цревото од пожарникарите и се полевале со вода сред улица.

Дијана Оксаниќ (19), Руслана Ковкова (21) и Викторија Рохалчук ​​(21) се снимени голи во Црна Гора, а набрзо биле уапсени и казнети со по 450 евра.

Девојките кренаа прашина со фотографија пред финалето на Европското првенство. Со знамето на Англија насликано на задникот тие им дадоа поддршка, пренесува 24сата.хр.

Тие го прекршија законот во Дубаи

Заедно со други девојки, нивниот организатор, американскиот плејбој Виталиј Гречин (41), беа уапсени и во Дубаи. Тој на социјалните мрежи напиша дека платил 20 девојки да патуваат од Русија во Дубаи за да направат гол едиторијал.

Дубаи, голотија, жени

– Не направив ништо лошо, само се забавувавме, но секако дека ми е жал. Ме чинеше еден месец од мојот живот, а замислете само колкави беа судските и патните трошоци. Затоа плачам – напиша Грецин.

Кој е Виталиј Гречин?

Грецин е бизнисмен и поранешен американски војник.

Според „Сан“, 1998-2005 година. Работел за американската армија како преведувач. Потоа отпатувал за Украина и таму отвори компанија за финансии.

Подоцнаја продал на милијардерот Олег Бојко. Тој исто така беше голем донатор во кампањата на Обама.

Денес тој патува низ светот и со задоволство ги споделува своите авантури на социјалните мрежи, а со себе секогаш носи десетина привлечни девојки.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

ТОП Вести

Родителите на момче родено во Лахолм во северна Шведска поднеле до Даночната управа барање за плаќање такса за крштевање на детето, кое им било...
Британката неколку пати ги одбила барањата на својот љубовник Родни, но кога тој ја запросил на сцената во клубот, пред сите, таа не можела...
На дневно ниво излегуваат милијарди песни. Не оставаат тргаи бидејќи се бркаат пари и слава. Ништо не било порано така. Ај сеа еве на...
Први во Европа: Оваа земја воведува задолжителна Ковид-пропусница за сите работници Сите работници во Италија во јавниот и приватниот сектор ќе мораат задолжително да поседуваат...

Актуелно

Разговор со градоначалникот на Берово г. Звонко Пекевски МУАБЕТИ: Сите знаеме дека и Берово е едно од опожарените подрачја, што беше зафатено од бранот во...
Угостителите да ги почитуваат новите протоколи за да се заштити јавното здравје, а со почитувањето на овие мерки, ќе се избегне носењето на порестриктивни...
Во Македонија вчера пристигна конвојот помош од Словенија за гаснењето на пожарите. Тимот за заштита од пожари од Словенија е составен од 45 лица, команда,...
Претседателот на македонскиот полициски синдикат д-р Марјан Кицев се пофали на фејсбук дека на МПС Кавадарци им е доделен фрижидер на користење. Почитувани денес...

Најчитани вести

Пандемијата со кopoнавиpycoт ќе заврши следната пролет, тврди претседателот на Здружението на лекари во Германија, Андреас Гасен. Според него, оние кои не се вaкцинирани, голема...
Врисоци, лелеци за помош, пламени јазици кои многу брзо се заканувале и навестувале дека се ќе изгори до темел. Буквално пет минути имале време,...
-Тешко ми паѓа, вели Лиде Лиде најголемата обожавателка на министерот Венко Филипче, давајќи му поддршка и порака да издржи и да не се предава,...
Во Тетово денеска беше одржан граѓански марш од градскиот плоштад до изгорената модуларна болница во знак на почит кон 14-те луѓе кои ги загубија...