2.8 C
Skopje

Штета, да не понудеше толky пари, би била со него“: Репрезентативец на Франција сакал за една вечер да биде со оваа девојка од „OnlуFans“

- Advertisement -

Штета, да не понудеше толку пари, би била со него“: Репрезентативец на Франција сакал за една вечер да биде со оваа девојка од „OnlyFas“

Француската реалити ѕвезда Натали Адреани предизвикала вистинска бура во Франција.

Натали (50) за француските медиуми зборувала за непристојните понуди кои ги добивала, а една од нив стигнала од францускиот репрезентативец чие име не сакала да го открие

Ми понуди 50.000 евра да поминам една вечер со него. Тоа ми го нудеше повеќе пати, но јас го одбив. Игра за репрезентацијата на Франција и морам да кажам дека се шокирав кога ја добив неговата понуда. Штета, да не ми нудеше пари, би била со него“, изјавила Натали која е многу популарна на платформата „OnlyFans“.

На 50 години сексуално созреав. Уживам и сакам да откривам нови работи.

Внимавам на своето тело и не изведувам егзибиции кога сум во кревет со мажите“, изјавила Натали и открила дека била во центар на внимание.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

ТОП Вести

Гевгелија, нема да дозволиме никој да ѝ го украде европскиот дух и да ја врати во времето на барокот, некаде во минато време. Гевгелија,...
Со најновата одлука на италијанските власти, Република Северна Македонија се преместува од листа Д во листа Е, со што не е дозволено туристичко патување...
Ако случајно се заплеткавте во мрежа од пајак не се грижете, тоа не е лош знак… Топлото и убавото време од Петковден до Митровден (Од...
На 31 октомври треба да го потврдиме напредокот, Демир Капија и сите други општини да продолжат напред, да не ризикуваме да скршнеме од патот...

Актуелно

Доктор Сара Готфрид открива како правилната исхрана (базирана на нашите хормони) може да им помогне на жените да ослабат засекогаш. Новата стратегија за губење...
МУАБЕТИ.МК - 24 седум часа во денот, седум дена во неделата Најнови информации Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека растот на цените, кој што...
Муабети.мк - 24 часа во денот, седум дена во неделата Најнови информации Прочитајте повеќе Владата на Република Северна Македонија, денеска, 21.09.2021 година (вторник), со почеток во...
Првата генерација милијардери не е вклучена во оваа листа, а нагласено е дека листата не е конечна, бидејќи има семејства чие богатство е распространето...

Најчитани вести

Кандидатот за градоначалник на Куманово од ВМРО-ДПМНЕ, Тони Михајловски на социјалните мрежи ги обвини своите сопартијци дека наместо за него, на локалните избори работеле...
Програма на неработни денови за 2022 година Согласно со Законот за празниците на Република Македонија (Сл.весник на РМ број 21/98 и 18/07) во 2022 година...
Доаѓаме во различни форми и големини и без разлика како изгледа нашето тело, треба да го сакаме. Сите наши облини, несовршености и лузни ги...
Не може општините да ги делат граѓаните, да имате политики кои ќе не скараат со соседите и да се залагаат за барок, вели премиерот...