2.8 C
Skopje

Сцена

ДАРКО ЛАЗИЌ МОРА ПОД ИТНО НА ОПЕРАЦИЈА! Ако не си ја сфати сериозно ситуацијата може да биде кобно за него

Познато е дека пејачот на крајот на јануари 2020 година имаше операција на желудникот, по што ослабе дури 88 килограми, но како што сега се наведува, ќе мора да оди на уште една операција. – Желудникот е привремено врзан и...

TРЕСИ, ТРЕСИ: Kaрлеуша без шминка поkажа како го движи главниот атрибут (ВИДЕО)

Пејачката Јелена Карлеуша знае како да ги „запали“ социјалните мрежи во тренерка и без трошка шминка и да ги залуди милионите следбеници. Имено, додека Јелена позира, покажувајќи ја косата откако била средена на фризер, пејачката „измеша“, а на многу луѓе...

Душан Свилар победи во „Ѕвездите на Гранд“, но сега не ја поднесува естрадата – еве што работи денес (фото)

Не е тајна дека Душан Свилар, победникот во третата сезона на „Ѕвездите на Гранд“, бил згрозен од скандалите на сцената и посочи дека лошо се снашол во шоу-бизнисот. „Не ја разбирам потребата читателите детално да се интересираат за нечиј приватен...

МАНЕКЕНКАТА ЗБОРУВАЛА ДЕКА КОРОНАВИРУСОТ Е ИЗМИСЛЕН Завршила на респиратор

МАНЕКЕНКАТА ЗБОРУВАЛА ДЕКА КОРОНАВИРУСОТ Е ИЗМИСЛЕН Завршила на респиратор Британската манекенка Холи Мекгваер призна дека два пати била на чекор до смртта откако се заразила со коронавирусот и дека лекарите ѝ дале само 15 отсто шанса да преживее кога ја...

Дали е можно да има толkаво богатство – Цеца спие над огромна милионска сума на пари

Светски познатиот сајт „Celebrity net worth“ откри колку мпари се „тешки“ се многу познати лица, меѓу кои и некои балкански ѕвезди како српската фолк дива Светлана Цеца Ражнатовиќ. Откако се покажа колку се богати големите светски sвезди, на ред дојдоа...

Зад себе има два брака, од кои едниот и траеше 55 часа: Славната пејачка запросена по трет пат од 12 години помладото момче (ФОТО)

Американската поп-пејачка Бритни Спирс се сврши со своето момче Сем Асгари (27) и објави видео на својот интернет-простор на коешто се пофали со дијамантскиот прстен. Видеото за еден ден го погледнале над 1,6 милиони корисници на Инстаграм. Честитки им испрати...

Српската пејачка се уште останува заробена во болничкиот кревет: Требаше да биде пуштена по несреќата, но се случи неочекуван пресврт (ФОТО)

Српската пејачка Славица Чуктераш пред точно една недела итно беше хоспитализирана по повредите кои ги доби во својот дом. Пејачката иако требаше да ја напушти болницата, поради компликации е задржана, пренесуваат српските медиуми. -Таман кога помислив дека состојбата ми е поправена...

Само со ЈОРГАН на себе: Лила со жешка фотографија од Турција (ФОТО)

Македонската водителка Лила Филиповска е на трет одмор за годинава, во Бодрум. После карантините и пандемијата, водителката одлучи максимално да го искористи летото. Лила не прстанува да изненадува со интересни костими за капење и видеа од своите одмори. Овој пат таа сподели...

Таа е ќерка на контроверзниот бизнисмен, а многумина велат дека е една од најзгодните жени на светот

Таа ги троши парите од својот татко и ужива во луксузниот живот. Лучијана Бејнон е модел, но повеќе од нејзината кариера медиумите ги интересира нејзиниот приватен живот. Таа е ќерка на Траверс Бејнон Кендимен, богатиот наследник на индустрија за производство на...

Ekсперт открива детали за средбата меѓу принц Вилијам и Хари – еден потег го издаде помалиот брат

Експертот за невербална комуникација Џуди Џејмс тврди дека принцот Хари се обидувал да биде опуштен, но дека нервозата му била откриена по една постапка, додека Вилијам се покажал како вистински постар брат. Смирениот Вилијам, според човекот што чита од усни,...
- Advertisement -

Последни објави

ЗАЕВ ДЕЦИДЕН: Нема да дозволам да се вратиме во барok со бикови, шмизли и лавови

Гевгелија, нема да дозволиме никој да ѝ го украде европскиот дух и да ја врати во времето на барокот,...
- Advertisement -