17.8 C
Skopje

Технологија

(ФОТО) За да го возите овој автомобил не ви треба возачка дозвола

Францускиот произведувач на автомобили Citroën го претстави својот потполно електричен автомобил под назив Ami. Овој автомобил се издава за само 22 долари дневно, има само 2 седишта и е многу мал. За да го возите овој автомобил во Франција не...
- Advertisement -

Последни објави

Ѓоковиќ приреди вистинско шоу во Токио: Влезе на тренинг кај белгиските гимнастичарки (ФОТО)

Новак Ѓоковиќ е најбаранта личност во олимпиското село во Токио каде Србинот последните неколку дена беше „цел“ на спортистите...
- Advertisement -