29.8 C
Skopje

Хороскоп

Само еден хороскопски знак е создаден за вас, а тоа е љубовен пар за вечност

Може да се најдат бројни текстови за тоа кои хороскопски знаци си одговараат едни со други во љубовта (и во кревет). Сепак, за секој хороскопски знак има по еден што му одговара - по карактер и карактеристики. Овен На Овенот му...

Сите сакаат да бидат во нивно друштво: Овие 4 хороскопски знаци имаат најдобра смисла за хумор

Некои луѓе, колку и да се трудат, никако не успеваат да ги насмеат другите, додека за некои тоа е многу лесно. Таквите луѓе по природа се интересни и имаат беспрекорна смисла за хумор, поради што се омилени во секое друштво. Ако...
- Advertisement -

Последни објави

Ѓоковиќ приреди вистинско шоу во Токио: Влезе на тренинг кај белгиските гимнастичарки (ФОТО)

Новак Ѓоковиќ е најбаранта личност во олимпиското село во Токио каде Србинот последните неколку дена беше „цел“ на спортистите...
- Advertisement -